• Altındağ Evden Eve Nakliyat

  Altındağ evden eve nakliyat


  Altındağ, Ankara’nın merkezini oluşturan sekiz ilçesinden biridir. Nüfus açısından Ankara’nın beşinci büyük ilçesi konumundadır. İlçe adını en eski yerleşim yerlerinden biri olan Altındağ Tepesi’nden almaktadır.

  Altındağ dünyanın en önemli uygarlık müzelerinden olan Anadolu Medeniyetleri Müzesi’ni de içinde barındırıyor. Ayrıca Kurtuluş, Cumhuriyet, Etnografya, Gar gibi diğer önemli müzeler de Altındağ sınırları içinde… Cumhuriyet’in kurulduğu ilk meclis ve Cumhuriyet’in simgesi Zafer Anıtı da Altındağ’ın merkezi Ulus’tadır.

  Altındağ hem konumu hem de nüfus yoğunluğu nedeniyle evden eve nakliyat firmaları için cazibe merkezlerinden biridir ve nakliyat firmaları için rekabetin yoğun olduğu bölgelerden biridir. Rekabet hizmet alan için daha iyi fiyatlar sunarken beraberinde kötü hizmeti de getirebilmektedir.

  Altındağ ilçesine taşınmayı planlıyorsanız iyi araştırma yapmanızı ve iyi bir taşınma planı hazırlamanızı öneriyoruz. Neden iyi bir plan hazırlamalı? Ankara evden eve nakliyat sektörü için “sıkı rekabet” tanımı yeterli değil. Belki “hiper rekabet” tanımı daha doğru olabilir. Kapasite fazlası, kayıt dışı ve sürekli yeni firmaların nakliyat sektörüne girişi ile rekabet ortamı sürekli artıyor.

  Ankara için geçerli olan bu dururum elbette Altındağ evden eve nakliyat içinde aynı koşulları getiriyor. Bu nedenle taşınmaya karar vermeden önce iyi bir hazırlık yapmanız size iyi bir Altındağ evden eve nakliyat deneyimi sunacaktır. Ama önce daha önce taşınırken izlediğinizi yolu unutun ve tüm süreci nakliyat firmaları ile yazılı olarak yürütün. Telefon açıp bir iki dakikalık görüşme ile teklif alma yöntemlerini artık unutun. Henüz firmalar ile iletişime geçmeye başlamadan önce şu adımları yerine getirmiş ve elinizde iyi bir taşınma planının olması lazım.

  Gelin hep beraber Altındağ evden eve nakliyat süreci nasıl planlayacağımızı adım adım yazalım.

  1 - Hangi eşyalarınızı götüreceğinizi hangileri bırakacağınızı netleştirin.
  2 - Gidecek eşyalar için bir eşya listesi hazırlayın.
  3 - Taşınacağınız günü netleştirin.
  4 - Dört haftalık bir taşınma planı oluşturun. Gün gün ne yapacağınızı yazlı hale getirin.

  Bu dört adımı yerine getirdikten sonra artık nakliyat firmaları ile görüşmeye başlayabilirsiniz.
 • HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

  7/24 İletişime geçip teklif alabilir veya ekspertize çağırabilirsiniz.

  TEL: 0(534) 088 32 82

  ADRES

  Yeşilevler Mah. 918. Cad. No:7/B Yenimahalle Ankara

  EMAIL

  cimenlernakliyat@gmail.com
  www.cimenlernakliyat.com

  TELEFON

  0(312) 335 87 25

  CEP

  0(534) 088 32 82

  0(531) 522 97 17