• Ankara Eşya Depolama

  eşya depolama


  Eşya depolama alanı kiralamak için çok farklı nedenleriniz olabilir. Belki yeni taşınacağınız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyordur. Gerekçeniz her ne ise eşya depolama hizmeti almadan önce bilmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

  Eşya Depolama İçin Hemen Teklif İsteyin: 0(534) 088 32 82


  Eğer eşyanızı birkaç gün depolanması gerekiyor ise bu hizmeti evden eve nakliyat firmanızdan almanız daha uygun olacaktır. Biz hem eşyayı taşıma hem de depolama için fiyatlama yapacağımız için eşya taşıma veya depolama için size daha iyi fiyatlar sunabiliriz. Eşyanızı teslim ederken eşya listesini karşılıklı olarak imzalayın. Sizin için hazırladığımız bu önlem eşyanızın eksik gelmesi veya kaybolması durumlarını ortadan kaldıracak bir belgedir.

  Eşya depolama için ilk karar vermeniz gereken konu ne kadar büyüklükte bir depoya ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Bir eşya listesi oluşturmadan önce kendinize şu soruları sorun.

  Ankara eşya depolama

  Bu eşyaya gerçekten ihtiyacım var mı?
  Bu eşya en son ne zaman bir ihtiyacımı karşıladı, eğer elden çıkarırsam özler miyim?
  Eşyanın parasal değeri var mı? Zamanla değerlenir mi?

  Paketlemeye başlamadan önce bu soruları sorun ve istemediğiniz eşyaları satın, bağışlayın veya belediyelerin evsel atık toplama ekibinden bir randevu alarak kurtulun.

  Artık depolanacak eşyalar hakkında bir bilgi sahibi olduk şimdi yapmamız gereken şey bir depo bulmak işini puf noktası ise gerçekten iyi bir depo ve iyi bir eşya depolama firması bulmaktır. Çimenler Nakliyat olarak size en iyi şartlarda sürekli izlenen depolarımız ile hizmet vermekteyiz.
 • HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

  7/24 İletişime geçip teklif alabilir veya ekspertize çağırabilirsiniz.

  TEL: 0(534) 088 32 82

  ADRES

  Yeşilevler Mah. 918. Cad. No:7/B Yenimahalle Ankara

  EMAIL

  cimenlernakliyat@gmail.com
  www.cimenlernakliyat.com

  TELEFON

  0(312) 335 87 25

  CEP

  0(534) 088 32 82

  0(531) 522 97 17