• Çankaya Evden Eve Nakliyat

  çankaya evden eve nakliyat


  Ankara ve Türkiye’nin en yüksek nüfusuna sahip ikinci ilçesi olan Çankaya, konum olarak Ankara haritasının ortasında bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’nın ikamet ettiği Çankaya Köşkü de bu ilçenin sınırları içindedir. Çankaya Köşkü’nün yanı sıra yüzden fazla ülkenin büyükelçiliği de Çankaya ilçesi sınırları içerisindedir. Bu özelliği ile siyasetin yoğun olduğu ilçelerden biridir.

  Yüksek nüfusu nedeniyle birçok okul ve üniversiteye sahip olan Çankaya genel olarak bir öğrenci kenti görünümündedir. Ankara’nın küçültülmüş bir kopyası konumunda olan Çankaya hem öğrenci hem de memurların başkentidir.

  Memurlar için taşınmak artık normal karşılanan ve 3-4 veya 5 yılda bir şehir değiştirmek olağan karşılanmaktadır. Evden eve nakliyat için artık deneyim sabi olmuş memurlardan taşınmanın ne kadar stresli ve zor olduğunu duyuyoruz. Bazen şöyle diyen memurlara da rastladık “Artık pek ilgilenmiyorum eşyam nasıl paketlenmiş, nasıl taşınmış defalarca taşındığı için eşyalarda anlayışlı.”

  Çimenler Nakliyat olarak Çankaya evden eve nakliyat için bu düşünceleri kırmak istiyoruz. Amacımız bizi tercih eden her müşterimizin hiç düşünmeden bir sonraki taşınmalarında da bizi tercih etmelerini sağlamak.

  Ancak böyle yol alıp kendimizi geliştirebiliriz.

  Daha doğrusu bir ticari kuruluş olarak ancak böyle para kazanabiliriz.

  Çankaya evden eve nakliyat sektörüne her sene sıfırdan başlamak yerine her sene katlayan müşteri sayıları ile büyümek istiyoruz.

  Çankaya evden eve nakliyat için bizi tercih edin rahat taşının... :) 
 • HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

  7/24 İletişime geçip teklif alabilir veya ekspertize çağırabilirsiniz.

  TEL: 0(534) 088 32 82

  ADRES

  Yeşilevler Mah. 918. Cad. No:7/B Yenimahalle Ankara

  EMAIL

  cimenlernakliyat@gmail.com
  www.cimenlernakliyat.com

  TELEFON

  0(312) 335 87 25

  CEP

  0(534) 088 32 82

  0(531) 522 97 17