• Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  evden eve nakliyat fiyatları


  Yeni bir ev aldınız veya işe daha yakın olmak için yeni bir eve taşınmayı düşünüyorsunuz. Taşınmak için nedeniniz ne olursa olsun, muhtemelen kendinize şu soruyu sordunuz: "Acaba evden eve nakliyatın maliyeti ne kadar olacak" İşte tam olarak bu sorunun cevabını vermek için ortalama evden eve nakliyat fiyatları hesaplama aracını geliştirdik.
  Dünyayı para döndürür sözünü duydunuz mu? Duyduğunuzda hoşunuza gitmese de taşınırken iki ev arasında nakliyat kamyonunun tekerleğini döndüren şey paradır. Kamyon tekerleği para ile dönüyorsa ne kadar uzağa giderseniz o kadar fazla bir fatura ile karşılaşacağınız anlaşılıyordur.
  İster şehir içi ister şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alın. Her iki seçenekte de aynı hizmet çeşitleri vardır. Taşınırken ilk karar vermeniz gereken şey hizmet çeşididir. Üç farklı hizmet çeşidi mevcut. Bunları tek tek açıklarsa daha anlamlı olacaktır.

  1- Tam Hizmet: Bu hizmet çeşidinde nakliyat firması tüm eşyaların paketlenmesi, montaj de montajı, yeni eve taşınması ve eşyaları istediğiniz odalara yerleştirir ve montajını yapar. İstisnalar kolileri tek tek açıp içindekileri aldığı yere yerleştirmez bu işi size bırakır. Ayrıca bu tüm eşyaların içine klima, anten, termosifon ve kombinin montaj de montajı girmez. Avize de montajı olsa da yeni adreste montaj işi genellikle yapılmaz çünkü nakliyat firmaları duvar delme işlerini yapmazlar.

  2- Kısmi Paketleme: Bu seçenekte kolileme işlerini siz yaparsınız. Diğer eşyaların paketleme, montaj ve de montajını firma yapar. tam hizmette saydığımız istisnalar burada da geçerlidir. Eğer firmaya mutfak eşyalarını ve ufak tefek eşyaları ben koliledim derseniz nakliyat firması taşımaya koli almadan gelebilir. Bilginiz olsun. Eşyaları kolilere siz yerleştirirseniz nakliyat firmalarından eşyanızın durumuna göre 10% ile 20% arasında bir indirim alırsınız. Bu seçenek evden eve nakliyat sektöründe sık tercih edilen bir seçenektir.

  3- Paketleme Yok: Tüm eşyaları siz paketleyecek olursanız daha fazla bir indirim almayı bekliyor olabilirsiniz. Ancak bu indirimin 20%’nin üstüne pek çıkmayacağını üzülerek söylemek istiyorum. ayrıca bu seçeneği önermiyoruz. Bırakın kolileme dışındaki işleri nakliyat firmaları yapsın. Bu seçenekte yeni evde montaj hizmetinin olup olmayacağı da müşteriye kalmıştır. Nakliyat firmasının yeni evde montaj hizmeti vermesini istiyorsanız bu talebinizi yazılı olarak iletmeniz en iyi seçenek olacaktır. Taşınmadan sonra "ben size söylemiştim" demek yerine “bakın size sms olarak atmışım bu talebimi” demeniz sorunu daha hızlı çözecektir.

  İşte seçenekler bunlar artık taşınırken hangi hizmeti seçeceğinize karar verebilirsiniz.

  HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

  7/24 İletişime geçip teklif alabilir veya ekspertize çağırabilirsiniz.

  TEL: 0(534) 088 32 82

  ADRES

  Yeşilevler Mah. 918. Cad. No:7/B Yenimahalle Ankara

  EMAIL

  cimenlernakliyat@gmail.com
  www.cimenlernakliyat.com

  TELEFON

  0(312) 335 87 25

  CEP

  0(534) 088 32 82

  0(531) 522 97 17